Xtrade – Czy Można Zarobić? Sprawdź!

Wiele osób, zwłaszcza młodych, poszukuje skutecznego sposobu na zarobek bez konieczności wychodzenia z domu. Trzeba przyznać, że jest to nie tylko wygodne, ale również praktyczne rozwiązanie. Do szczęścia wystarczy jedna sprawdzona metoda i odrobinę wolnego czasu. Ostatnimi czasy dużą popularnością w Polsce cieszy się Xtrade. Czy jest to dobry, pewny i bezpieczny sposób na zarobek? Przekonajmy się!

Xtrade to jeden z bardziej znanych w Polsce brokerów. Sama firma cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród setek tysięcy klientów, nie tylko z Polski, ale również ze 140 innych krajów. Xtrade, znany również z nazwy Xforex zarządzany jest przez XFR Financial LTD z siedzibą w Limassol na Cyprze.

Xtrade – coś o właścicielu

Właściciel Xtrade cieszy się pozytywną opinią wśród internautów z całego świata.

Xtrade – Opinie

Opinie o Xtrade są podzielone. Ludzie cenią sobie tą platformę ze względu na łatwość jej obsługi. Stosunkowo prosta sprawia, że jest idealna „na pierwszy raz”. Warto jednak zauważyć, że nie bez powodu dostali bardzo wysoką karę od CySEC m.in. za nielegalny praktyki. Spora część osób narzeka na „przestarzałą platformę” oraz kiepski spread. W sieci krążą także opinie, że doradcy Xtrade działają na niekorzyść klienta.

Xtrade – Recenzja

Mimo że Xtrade jest jedną z bardziej wiarygodnych na rynku platform, istnieje szereg innych, które są znacznie bardziej przyjazne klientowi, łatwiejsze w obsłudze i umożliwiające zarobienie większych pieniędzy. Xtrade, chociaż stosunkowo dobry na początek, po pewnym czasie najzwyczajniej w świecie przestanie nam wystarczać. Jeżeli zaliczamy się do grona „zaawansowanych” albo przynajmniej „tych obeznanych w temacie”, powinniśmy spróbować czegoś lepszego, co cieszy się znacznie większą ilością pozytywnych opinii. Mowa o… Easy Markets. Easy Markets posiada znacznie więcej plusów, aniżeli minusów. Platforma ta cieszy się bardzo dobrą opinią i to nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Nie można zarzucić jej, że jest niewiarygodna – wręcz przeciwnie. Wszystkie informacje tam zawarte możliwe są do zweryfikowania niemal od ręki. Nie tylko broker zasługuje na „pochwałę”, ale również spready i doskonała egzekucja. Nowa opcja – DealCancellation, umożliwiająca anulowanie stratnej pozycji (w określonym czasie) przysporzyła Easy Markets jeszcze więcej „fanów”.

Easy Markets cieszy się maksymalną wiarygodnością na tle innych platform, również tych międzynarodowych. Warto wspomnieć o perfekcyjnej obsłudze klienta – suport reaguje szybko i sprawnie. Sama platforma jest intuicyjna, prosta w obsłudze i nie wymaga od nas dodatkowej „nauki”, chociaż opcja samouczka jest dostępna na stronie. Więcej o działaniu Easy Markets można przeczytać na oficjalnej stronie.

Kliknij i zarejestruj się już teraz – zacznij zarabiać pierwsze pieniądze!

No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply